agregat klimatyzacji zamontowany na patio

serwis klimatyzacji

Regularny serwis klimatyzacji z Vitaklim oznacza minimalne ryzyko awarii!

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatora u klienta

niebieski płatek śniegu favikona

Dbamy o naszych Klientów nie tylko w czasie montażu klimatyzacji. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i świadomość wsparcia. My takie wsparcie dajemy dzięki serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu.

serwis klimatyzacji i agregat klimatyzacji

Serwis klimatyzacji - Warszawa i okolice

Działamy tak, żebyś mógł cieszyć się z przyjemnego chłodu za każdym razem, gdy na dworze panuje upał. Zapewniają to regularne serwisowanie i sporadyczne, małe naprawy. A te z kolei stanowią jedną z naszych podstawowych usług.

Nasz serwis klimatyzacji w Warszawie zadba o Twój klimatyzator.
Aby Twój klimatyzator nie miał niespodziewanych awarii, musisz zadbać o robione regularne przeglądy. Dzięki usłudze serwisowej jesteś w stanie zapanować nad urządzeniem i cieszyć się jego działaniem zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Tworzymy historię napraw i przeglądów Twojego klimatyzatora, która będzie pomagała nam w postawieniu szybkiej diagnozy w razie awarii i naprawie Twojego sprzętu.

Zadbamy o to, by Twój klimatyzator był w pełni sprawny i miał robione regularne przeglądy, które pozwolą na korzystanie z gwarancji w razie jakichkolwiek wypadków.

Jesteśmy profesjonalistami, setki napraw, najwyższa jakość obsługi w zakresie przeglądów i konserwacji klimatyzacji, wielu zadowolonych Klientów, a jednak my wciąż stawiamy na rozwój i ciągłe ulepszanie naszych usług.

Gree logoKaisai logoFujitsu logoMitsubishi Electric logoSinclair logosmasung logo