agregat klimatyzacji zamontowany na dachu domu

Eksperci od klimatyzacji
warszawa i okolice

Zaczynamy od darmowej wyceny klimatyzacji, montujemy ją i później dbamy o jej niezawodność.

konserwacja i serwis klimatyzatora

fachowy montaż, przegląd i serwis klimatyzatorów w Warszawie

Vitaklim oferuje fachowy montaż klimatyzacji, a także profesjonalny dobór urządzeń, przegląd i serwis klimatyzatorów producentów Gree, Sinclair, Mitsubishi Electric, Kaisai i Fujitsu.

montaż, przegląd i serwis
klimatyzatorów

niebieski płatek śniegu favikona

Vitaklim oferuje fachowy montaż klimatyzacji (ze stawką 8% VAT dla osób fizycznych) w Warszawie i okolicach, a także profesjonalny dobór urządzeń, przegląd i serwis klimatyzatorów producentów Gree, Sinclair, Mitsubishi Electric, Kaisai i Fujitsu. Bezpłatna wycena klimatyzacji w mieszkaniu, domu i biurze (Warszawa i okolice).   Chronimy Ciebie i  Twoje otoczenie, jednocześnie dbając o klimat naszej planety.

komfort

 • klimatyzacja:
 • chłodzi
 • ogrzewa
 • pochłania przykre zapachy
 • poprawia nastrój
 • utrzymuje stałą temperaturę

zdrowie

 • klimatyzacja:
 • likwiduje drobnoustroje
 • osusza wilgoć
 • odgrzybia
 • wyłapuje 90% alergenów
 • oczyszcza z kurzu i pyłu
 • chroni przed smogiem

klimatyzatory

 • kompaktowe
 • estetyczne
 • A+++
 • bezpieczne dla środowiska
 • łatwe w obsłudze

vitaklim

 • gwarancja jakości
 • zgodność z normami
 • fachowość
 • terminowość
 • bezproblemowy serwis
 • szybkość montażu

bezpłatna wycena zadzwoń już dzisiaj

+ 48 505 684 104

Kliknij poniżej i skontaktuj się z nami!

bezpłatna wycena

DlaCZEGO VITAKLIM

niebieski płatek śniegu favikona

Jesteśmy idealnym rozwiązaniem, kiedy potrzebne są doskonałe systemy klimatyzacji, zrealizowane profesjonalnie i terminowo. Oferujemy instalację klimatyzacji zarówno w sklepie, restauracji, Twoim własnym biurze, czy w domu. Wykonujemy bezpłatnie wizję lokalną, podczas której oceniamy możliwości budynku i wybieramy optymalne dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu znacznie poprawisz jakość powietrza, którym na co dzień oddychasz.

Sprawdź nasze realizacje oraz opinie wielu zadowolonych Klientów działających w różnych branżach i wybierających rozwiązania klimatyzacyjne do biur, domów, sklepów czy innych miejsc. Wykonaliśmy mnóstwo montaży klimatyzacji i jesteśmy w tym niezastąpieni!

infografika

najwyższa jakość

Ciesz się zawsze świeżym i czystym powietrzem w swoim domu, biurze, kawiarni czy sklepie. Sprawdź naszą ofertę klimatyzacji w Warszawie! Jako Vitaklim działamy już od wielu lat.  Posługujemy się w naszej pracy najnowszymi technologiami oraz urządzeniami topowych marek klimatyzatorów. Wśród urządzeń, które instalujemy, przeglądamy i serwisujemy, odnaleźć można producentów takich jak: Gree, Sinclair, Mitsubishi Electric, Kaisai i Fujitsu

bezpieczeństwo i wygoda

Oferujemy tylko rozwiązania zgodne z obowiązującymi normami technicznymi oraz prawnymi.   Bezpieczeństwo jest dla nas jedną z najważniejszych kwestii podczas instalowania klimatyzacji, dlatego dbamy o nie na każdym kroku naszych działań.   Każdy z monterów przechodzi szkolenia związane z ochroną klimatu przed gazami cieplarnianymi.  Zajmujemy się nie tylko prawidłowym i zgodnym z normami montażem oraz instalacją klimatyzacji, ale wykonujemy również  przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych. A wszystko po to, żeby działały one sprawnie i nie narażały użytkowników i środowisko na niebezpieczeństwo. A gdyby coś było nie tak – oferujemy nasz serwis.

infografika opisująca przewagę firmy

Przekonaj się, w jaki sposób klimatyzacja może wpłynąć na jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywasz > kliknij tutaj

jakie usługi oferujemy

niebieski płatek śniegu favikona

Kompleksowa obsługa Klienta: od projektu klimatyzacji, poprzez dostawę, montaż kompletnej instalacji do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, indywidualne dobranie rozwiązania zapewniającego nie tylko komfort i wygodę, ale też minimalizację kosztów inwestycji i eksploatacji.

bezpłatna wycena

W Vitaklim nie ponosisz żadnych kosztów wyceny.   Chętnie wyjaśnimy Ci, jak zamówić montaż klimatyzacji, czego możesz się spodziewać już na spotkaniu z konsultantem oraz jak możemy Ci jeszcze pomóc - zupełnie za darmo!  Oferujemy 8% VAT dla osób fizycznych, na potrzeby mieszkaniowe, gdy powierzchnia nie przekracza 150m2.

wycena

montaż klimatyzacji

Odpowiemy też na wszystkie kwestie odnośnie klimatyzacji.  Czy łatwo zakupić takową instalację? Czy montaż tych urządzeń jest uciążliwy dla osób przebywających w pomieszczeniu? Jak przebiega taki proces? Odpowiedzi na te oraz inne pytania udzielimy, kiedy się z nami skontaktujesz.

miontaż

przegląd klimatyzacji

Instalacja klimatyzacji to nie wszystko, czym się zajmujemy.   Aby urządzenie działało bezawaryjnie i bezpiecznie ważne jest wykonywanie regularnych przeglądów, które nasza firma oferuje wraz z serwisem i naprawami.

przegląd

serwis klimatyzacji

Vitaklim w razie awarii szybko usunie usterkę w klimatyzacji, nawet jeśli nie zakładaliśmy Twojego systemu klimatyzacyjnego.  Oferujemy naprawy zarówno w ramach gwarancji jak i pogwarancyjne.

serwis
Gree logoKaisai logoFujitsu logoMitsubishi Electric logoSinclair logosmasung logo

Klimatyzacja nigdy nie była prostsza!

Skontaktuj się z nami...

czy wiesz, że klimatyzacja oczyszcza powietrze ?

niebieski płatek śniegu favikona

Czyli parę genialnych zastosowań klimatyzacji, o których mogłeś nie wiedzieć

Nowoczesne systemy klimatyzacji to dużo więcej niż urządzenia do chłodzenia pomieszczeń. Gdy nadchodzą zimne dni, skutecznie ogrzewają pomieszczenie. Co więcej, najnowsze modele wyposażone są w wysokiej jakości filtry, dzięki którym oczyszczają powietrze z wirusów, bakterii, drobnych zanieczyszczeń i brzydkich zapachów. Producenci proponują dzisiaj praktyczne urządzenia wielofunkcyjne, które kompleksowo dbają o stan powietrza w Twoim domu. Zastosowane w nich systemy samoczyszczenia sprawiają, że klimatyzatory potrafią nie tylko oczyścić, ale także zabezpieczyć Twoje wnętrze przed rozwojem grzybów, pleśni i bakterii. Nowoczesne modele klimatyzatorów coraz skuteczniej usuwają szkodliwe dla zdrowia pyłki, wirusy i drobnoustroje.

klimatyzator zamontowany pod sufitem

Vitaklim instaluje wyłącznie bezpieczne klimatyzatory sprawdzonych producentów, na które udzielamy gwarancji. Jesteśmy autoryzowaną firmą instalacyjną dla wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

klimatyzator czarny zamontowany w mieszkaniu na ceglanej ścianie

Klimatyzator do mieszkania czy biura to urządzenie, które znacznie poprawi Twój komfort,  jakość i bezpieczeństwo wdychanego przez Ciebie powietrza. Nowoczesna klimatyzacja chłodzi, ogrzewa, ale też oczyszcza powietrze.

klimatyzator wyglądający jak standardowy kaloryfer

Klimatyzatory zapewniają teraz ochronę nawet przed wirusami, zagrzybieniem w domu, pyłkami i smogiem.   To dużo więcej niż jedynie regulacja temperatury poprzez chłodzenie powietrza.  Instalacja klimatyzacji i jej profesjonalny montaż wcale też nie muszą być drogie.

kompresor od klimatyzacji zamontowany na dachu budynku

Jeżeli jest to dobrej jakości klimatyzacja, a takie oferujemy, to będzie to zakup jednorazowy na wiele długich lat.  Dla wielu osób dobra klimatyzacja oznacza też, że jest prosta w obsłudze. Zaczynamy od darmowej wyceny klimatyzacji, montujemy ją i później dbamy o jej niezawodność, a do tego możemy jeszcze wspomóc Cię na każdym kroku, poprzez profesjonalny serwis klimatyzacji, jej czyszczenie, naprawę i instruktaż obsługi klimatyzatora.

klimatyzator zamontowany na ścianie z bali

Pokażemy Ci, jak niekłopotliwa jest z nami obsługa klimatyzatora.  Małe i kompaktowe klimatyzatory nadają się do każdego domu, czy biura, a nasi fachowcy sprawnie zainstalują klimatyzację umawiając się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.  Vitaklim oferuje szybkie i dogodne terminy realizacji po to, byś jak najszybciej cieszył się niezawodną klimatyzacją w swoim otoczeniu, dającą wytchnienie w upalne dni i noce lub       ogrzewającą powietrze, gdy tego potrzebujesz.

Opinie naszych Klientów o usłudze serwisu klimatyzacji

W razie awarii Vitaklim szybko usunie usterkę w klimatyzacji, nawet jeśli nie zakładaliśmy Twojego systemu klimatyzacyjnego.  Oferujemy naprawy zarówno w ramach gwarancji jak i pogwarancyjne.

a quota ikona
Paweł m.
klient prywatny
„Dziękujemy firmie Vitaklim za współpracę. Od 2 lat opiekują się naszymi klimatyzatorami, które nie miały jeszcze żadnej awarii. Sami pamiętają i dbają o regularne przeglądy, a my nie musimy się tym martwić. Rzetelna i godna polecenia firma.”
a quota ikona
Wojciech s.
firma
„Zamówiliśmy serwis do sklepu. Przyjechali, mieli ze sobą wszystkie części i naprawili klimatyzację. Nawet się nie spodziewałem, że to będzie tak łatwe i szybkie.”
a quota ikona
Robert J.
firma
„Skorzystaliśmy z usług Vitaklim  na wiosnę zanim zaczęły się upały i była to nasza najlepsza decyzja i inwestycja.  Kiedyś temperatura w biurze była nie do wytrzymania ze wszystkimi komputerami i urządzeniami biurowymi włączonymi przez cały dzień.  Teraz latem wolę iść do pracy, niż zostać w domu :)”
a quota ikona
Katarzyna J.
klient prywatny
„Przyjemna obsługa, nie zniszczyli domu, wszystko działa perfekcyjnie.  Klimatyzacja to duża ulga dla naszego dziecka z alergią na pyłki, ale też i dla nas.”
a quota ikona
Kasia g.
firma
„Szybko, sprawnie, tanio – taki montaż klimatyzacji to ja rozumiem.  Działa – jestem bardzo zadowolona.”